Tipy

Už vážně potřebujete zchladit!

Když je teplo, chcete mít zimu a když je zima, chcete mít teplo? Tak přesně pro Vás je vhodná klimatizace. V létě Vás příjemně ochladí a některé klimatizace Vás ještě navíc zahřejí v zimě.

Klimatizace udrží v místnosti ideální teplotu, která bude příjemná jak pro odpočinek doma, tak i pro práci v zaměstnání. Klimatizace zlepší kvalitu vzduchu v místnosti, a proto je vhodná pro alergiky, astmatiky i pro pacienty s chronickým onemocněním. Součástí klimatizace jsou antibakteriální filtry vzduchu, které odstraňují bakterie, prach, alergeny a zápach. Ovládat klimatizaci se naučí každý. Můžete se těšit na jednoduché ovládání. Dnešní klimatizace se rychle adaptují a jsou tedy schopné velice rychle reagovat na změnu teploty. Díky invertované technologii je zajištěna plynulá regulace výkonu klimatizace. Výsledkem je velké snížení spotřeby elektrické energie až o 30% a podstatné snížení hluku z provozu klimatizace. Pokud si koupíte klimatizaci, která využívá tepelné čerpadlo, můžete ji použít i k lokálnímu vytápění od jara do podzimu a na zimu si zprovozníte celou topnou soustavu.

Pryč jsou doby, kdy klimatizace vypadaly jako robustní plechové krabice. Dnes si mezi nimi můžete najít i designové kousky – například klimatizace Winner. Jedná se o monoblok s tepelným čerpadlem, který se velice jednoduše instaluje. Využívá ekologické chladivo R410A a výhodou je odnímatelný rošt s obnovitelnými standartními filtry a filtry na bázi aktivního uhlíku. Využívat určitě budete i funkci „Automatický chod“, časový spínač a praktické je i automatické obnovení chodu v případě výpadku napětí.

Klimatizace Charm Inverter je monosplit (nástěnný stejnosměrný měnič s tepelným čerpadlem). Využívá rovněž ekologické chladivo R410A a inverzní technologii na stejnosměrný proud. Má možnost nastavení funkce nočního provozu, funkce „Turbo“, časový spínač, funkci „Automatický chod“ a automatické obnovení chodu v případě výpadku napětí. Vnitřní jednotka má moderní design se zobrazením teploty na display v boku zařízení. Má také vyjímatelnou nasávací mřížku a antibakteriální filtry na bázi aktivního uhlíku.

Pošlete komentář