Stavba

Ruční nářadí pro instalatéry i kutily

Chystáte se stavět svépomocí nebo rekonstruovat nějakou stavbu? Potřebujete nutně něco opravit v domácnosti? Přejete si zútulnit Váš interiér výzdobou zdí? Tak to se určitě neobejdete bez ručního a elektrického či akumulátorového nářadí. Základní ruční nářadí by mělo být součástí každé domácnosti. Mezi takové nářadí řadíme kladivo, kleště, šroubovák, gola sadu a příslušenství zahrnující šroubky, matice, hřebíky, hmoždinky aj. S tímto nářadím si dokáží poradit nejenom muži, ale i ženy a naši puberťáci. Domácí kutilové si pořizují i elektrické (el. vrtačka) nebo akumulátorové nářadí (aku šroubovák), které je velmi praktické a zároveň jim maximálně šetří jejich drahocenný čas. Pokud se na vykonání činností, ať už s ručním nebo elektrickým či akumulátorovým nářadím, necítíme dost šikovní, tak si můžeme objednat služby tzv. hodinového manžela, který je schopen provést veškeré opravy a změny v interiéru za nás. Hodně šikovní hodinoví manželé si poradí i s opravami, jež většinou provádí vyučení a odborně vyškolení řemeslnící (elektrikář, topenář, instalatér apod.) a většinou i vlastní veškeré elektrikářské, topenářské a instalatérské potřeby.

Kvalitní, značkové a cenově přijatelné ruční nářadí Knipex a Hans Tools pro kutily i profi nabízí společnost CBN v.o.s., jejichž internetový obchod CBN.cz najdete na webových stránkách www.cbn.cz. V jejich nabídce najdete instalatérské nářadí, elektrikářské a jiné kleště, nůžky na kabely a dráty, nůžky na plast, papír, fólie a plech, brašny, kufry na nářadí, gola sady, pinzety pro elektroniku, kotouče, hroty, opravné sady a náhradní díly.

Přednostmi firmy CBN v.o.s. jsou rozličná nabídka kvalitního a cenově dostupného ručního nářadí značek Knipex a Hans Tools, dlouholeté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, flexibilita a spolehlivost.

Pošlete komentář