Jaké výhody s sebou přináší stěhování se stěhovací firmou?

Stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Olomouc – ať už vás čeká stěhování bytu nebo domu v jakémkoli městě, určitě přemýšlíte nad tím, jak tuto činnost urychlit. Stěhování není jenom časově náročná záležitost, ale je to především záležitost náročná i po stránce psychické. Naštěstí na to v takové chvíli nemusíte být sami - stačí povolat na pomoc stěhovací firmu, pro kterou je tento důležitý milník ve vašem životě doslova hračka.

Ptáte se, proč si povolat na pomoc stěhovací firmu? Oproti stěhování na vlastní pěst má stěhování s profesionály několik nesporných výhod. Dnes to už opravdu není jenom o převozu věcí z místa na místo.

Nemáte do čeho balit? Krabice vám firma ráda zapůjčí

Co je velkou výhodou dnešních stěhovacích společností, je jejich ochota. Kupříkladu pokud nemáte, do čeho sbalit své stěhované věci, rádi vám zapůjčí krabice za vratnou zálohu. Nemusíte tak chodit po všech čertech a shánět krabice, do kterých byste naskládali své věci, jež potřebujete převézt z místa na místo.

I s balením vám pomohou

Možná si říkáte, že je sice hezké, že firma obstará krabice čili že vám zajistí obalový materiál. Nakonec si to ale budete muset stejně všechno zabalit sami. A to je další mylná domněnka, která se točí v hlavách lidí. Dnešní stěhovací společnosti vám rádi vyhoví i v tomto případě - nebudete na balení sami.

Pomohou vám odpojit veškeré spotřebiče, demontovat skříně nebo odšroubovat zabudované police. Tuto pomoc určitě oceníte, i když ve vaší domácnosti možná dřímá chlap, který by to zvládl.

Pomůžou i s následnou instalací

Pokud máte zafixované stěhováky tak, že jen převezou věci z místa na místo a pak dávají od balíků ruce pryč, pak ve vaší hlavě opět dřímá mylná domněnka. Stěhováci vám rádi pomůžou i s následnou instalací všeho, co nainstalovat potřebujete. Pomůžou vám nainstalovat televizi, zapojí vám lednici, smontují to, co v předcházejícím příbytku demontovali.

Publikováno: 29. 10. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Navrátilová