Hypotéka na rodinný dům

Zájem o hypotéky v České republice stále roste. Některé tuzemské banky totiž v poslední době hlásí nárůst žádosti o hypotéky a hypoteční úvěry.

U které banky o hypotéku žádat? Možností je pochopitelně celá řada, mnoho bankovních domů dnes nabízí zajímavé hypotéky. Přesto je na trhu v České republice banka, která se na hypotéky specializuje přímo, jmenuje se Hypoteční banka.

Hypoteční banka má velmi širokou nabídku hypoték. Výhodou rovněž je, že si hypotéku můžete prostě a snadno vyřídit přes internet.

Hypoteční banka nabízí opravdu různé hypotéky, takže je dobré, poradit se s odborníkem, nicméně latí, že na všechny typy hypoték se vztahují následující informace a pravidla.

K vyřízení hypotéky na rodinný dům si připravte pouze dva doklady. Dalším velkou výhodou této hypotéka je, že doba splatnosti je 40 let, takže vaše měsíční splátky se mohou výrazně zmírnit a nemusí tudíž být tolik dramatické pro váš napnutý měsíční rozpočet. S hypotékou od Hypoteční banky obdržíte peněžní prostředky až do výše 100 procent zástavní hodnoty nemovitosti.

Hypoteční banka nabízí taktéž hypotéku na byt v osobním vlastnictví, na družstevní byt, na rekreační objekt, na rodinný dům, na stavební pozemek i na stavbu a rekonstrukci. Banka rovněž poskytuje americkou hypotéku, která se dá využít na všechny vaše finanční potřeby a přání. Banka v žádném případě nezjišťuje a nepátrá, k jakému účelu budou finanční prostředky použity a využity, jste pouze omezeni výši úvěru. U americké hypotéky je minimální výše úvěru 200 000 kč, maximální pak 5 milionů korun.

Hypoteční banka dává k dispozici pro své zákazníky své letité a bohaté zkušenosti o hypotékách. Na svých webových stránkách má speciální rubriku s názvem „Poradna“, kde se můžete podrobně zeptat ohledně hypoték na cokoliv.

Pokud si zvolíte Hypoteční banku, máte jistotu, že se o vás postarají odborníci, kteří hypotékám rozumí.

Publikováno: 02. 06. 2011

Kategorie: Finance

Autor: Romana Navrátilová