Malešice se těší na nové tváře, nabízí klidné a útulné bydlení

Kde se usadit a založit rodinu? Pár favoritů jistě už máte a přemýšlíte, kterého z nich si nakonec vybrat. Možností je ale víc, než se na první pohled zdá. Proč by to nemohla být právě desátá z pražských čtvrtí, kterou upřednostníte před dalšími variantami? Malešický les je skutečným rájem zeleně a dětské hřiště usnadní život mladých rodin. Pokud budete potřebovat na metro nebo na letiště, je to snadné. Pravidelná autobusová linka vás doveze všude. Když se řekne Malešice, může se vám vybavit komfort a domácí prostředí, stačí si jen vybrat dispozici bytu!

Prodej bytů už spěje do finále

V projektu nové byty Malešice zbývá ještě několik málo variant. Je tedy nejvyšší čas se rozhodnout, pokud chcete být součástí Prahy 10, budovat v ní kariéru a do budoucna i založit rodinu. Investovat do bytu je také něčím, co se zhodnotí až v další generaci, začít je ale nutné co nejdříve. Vašim dětem podobný krok jednou usnadní začátek, vlastní startovací byt je jednoduše k nezaplacení. Malešice mají za sebou bohatou historii, dokazuje to i Jiráskova vila nebo secesní budovy, ze kterých do okolí sálá dobový duch. V místním parku, jenž nabídne osm hektarů plných oddechu a zeleně, si po práci vždy s radostí odpočinete. Pokud jde o občanskou vybavenost místa, je dlouhodobě na výborné úrovni. Nechybí možnosti nákupu, trávení volného času, ale také lékárny, školy a další důležité služby.

Máte zájem o bližší informace?

Jednoduše, pokud se o tuto nabídku zajímáte a chcete vědět víc, stačí kontaktovat realitní centrum. Dozvíte se více o možnostech financování a poznáte, jaké před vámi leží varianty. Pokud budete chtít, je připraveno i garážové stání nebo sklepní kóje.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Romana Navrátilová