Klamovka nabídne klidné zázemí pro rodiny, které je plné zeleně

Kdybyste si mohli vybrat, ve které destinaci strávíte svůj produktivní život a poklidné stáří, jaká by byla vaše volba? Jistě, dá se očekávat, že Praha bude vždy na předních příčkách žebříčků, ať už je věková struktura respondentů jakákoliv. A důvodů je celá řada, nejde jen o občanskou vybavenost nebo pracovní příležitosti, ale i pestrou městskou zeleň, v jejímž stínu se báječně odpočívá.

Pátá z pražských čtvrtí nabídne atraktivní zázemí, kde na vás také dýchne historie. Když se řekne Klamovka, znalci dějepisu si určitě vybaví šlechtickou rodinu, po níž tady zůstal velký park v anglickém stylu.

Investovat do nemovitostí lze kdykoliv

Naší metropoli rozhodně nechybí zelené plochy, právě proto je nový byt na pražském Smíchově atraktivní i pro mladé rodiny, které chtějí být v každodenním kontaktu s přírodou. Anglický park je jedničkou, ale zázemí pro volnočasové aktivity je také velkým plusem.

A kterou bytovou jednotku si vyberete? To je jen na vás, nabídka je pestrá. Může to být například přízemní 3+kk, kde je prostorná předzahrádka, terasa a výměra činí 76 metrů čtverečních. Pokud dáváte spíše přednost balkonu, je tu 2+kk, kde je hned 57 metrů životního prostoru. A mohli bychom samozřejmě dále pokračovat, takže záleží jen na tom, kde jsou vaše priority.


Nudit se rozhodně nebudete, jde o příjemnou čtvrť se zajímavou architekturou, která slibuje výbornou dostupnost do srdce Prahy.

Cyklostezky čekají, až je objevíte

Pokud máte rádi aktivní víkendy, nic vám nebrání ve využívání bohaté sítě cyklostezek. Stačí jen šlápnout do pedálů! Klamovka je destinací, která nabídne Husovy sady, ale také mnoho možností pro výlety. Využijete společnou zahradu? Posezení s vašimi sousedy se přímo nabízí, brzy si díky tomu najdete nové přátele.

Publikováno: 27. 06. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Magdaléna Šafaříková