Reality

Luxusní bydlení ve vilce? Přestěhujte se do Chuchle

Ačkoliv je Praha místem s největším koncentrací příležitostí k bydlení, najít to správné je často poměrně náročné. A se zvyšujícími nároky ze strany kupujícího se nabídka logicky zužuje. Přesto se čas od času objeví nový developerský projekt, který rozčeří stojaté vody realitního trhu. V poslední době se hodně hovoří o vilách na Praze 5. Projekt Vily Chuchle se jeví jako ideální adresa pro náročné rezidenty. Proč by měl zajímat vás?

Projekt Vily Chuchle cílí na každého, kdo vyžaduje styl, luxus a komfort. Již na první pohled jde o jedinečné bydlení a celkový dojem z propracované architektury umocňuje přítomnost okolní zeleně. Lokalita ulic Adlerova, Bochničkova, Ceplechova a Kopalova je klidná, ale přesto nikterak odlehlá. Do centra metropole či do ostatních městských částí se lze naopak dostat velmi rychle. Z hlediska dopravní dostupnosti nelze Chuchli nic vytknout. To samé platí také o občanské vybavenosti.

Rezidentům se naskytne pěkný výhled na pravobřehou zástavbu a zelené svahy Chuchelského háje. Luxusní vily v Praze se zároveň nachází v blízkosti známého závodiště.

Luxusní vily na prodej nabízí známý developer REFLECTA Development a.s. O podobu rodinných domů se postarali zkušení architekti z ateliéru A69. Profesionálové do puntíku splnili složité zadání a vytvořili návrh nevšedního bydlení, které využívá maximum z potenciálu okolního prostředí.

A kdo je vhodným kandidátem na post budoucího obyvatele? Vily jsou k mání v širokém spektru dispozic – od 4+kk až po 7+kk & 1+kk. Nechybí prostorné terasy, garážové stání a velkoryse řešené zahrady. Na své si tak přijdou rodiny s jedním či dvěma dětmi, ale také početnější rodiny, které hledají moderní vicegenerační bydlení.

Chcete se o projektu dozvědět více? Bližší informace najdete na www.vilychuchle.cz. Ale nerozmýšlejte se dlouho, protože bydlení na tak vysoké úrovni je v Praze jako šafránu.

Pošlete komentář