Stěhování kanceláří Brno levně a rychle

Chystáte se na stěhování kanceláře? Jak to provést například v Brně? Kde najít spolehlivou a levnou stěhovací společnost? Vyzkoušejte naši nabídku. Společnost Dymas nabízí stěhování všeho druhu včetně kanceláří a administrativních prostor v Brně. Jsme tradiční česká firma s dlouholetou praxí a kvalifikovanými stálými pracovníky. Poskytujeme komplexní služby v oboru stěhování a jsme schopni velmi rychle a levně přestěhovat malou advokátní kancelář i celou administrativní budovu. A jak takové stěhování probíhá?

Minimální narušení provozu

Stěhování kanceláří Brno si klade za cíl co nejmenší narušení chodu stěhované kanceláře s minimálními náklady na tuto realizaci. Jako první vás tedy navštíví náš stěhovací poradce, který má za úkol zhodnotit danou situaci, aby byl schopen co nejlépe naplánovat jednotlivé kroky a vše zkoordinovat pro vaše maximální pohodlí.

Využijte naše zkušenosti

Kromě běžných kanceláří pravidelně stěhujeme také firemní provozovny, prodejny i sklady. Využijte naše zkušenosti, doporučíme vám, kdy stěhovat kancelář, jak přesunout objemnější nábytek a jak si poradit se specifickým vybavením jako jsou stojany, mříže nebo držáky. Složitější je pak stěhování celé výroby, ale i to lze provést, pokud se vše naplánuje s dostatečným předstihem.

Kompletní servis

Stěhování kanceláří Brno nabízí kompletní servis, který zahrnuje demontáž nábytku a pečlivé zabalení, úklid, malování, hloubkové čištění koberců, pokládku podlah, výkup nábytku nebo jeho ekologickou likvidaci, odvoz elektrospotřebičů do sběrného dvora, krátkodobé i dlouhodobé uskladnění, stěhování těžkých břemen včetně trezorů, připojení elektrospotřebičů a instalace IT zařízení. Provádíme také skartace dokumentů.

Bezpečnost na prvním místě

Veškerý stěhovací servis máme hned trojnásobně pojištěný, standardně na dva miliony korun. K tomu lze využít připojištění při stěhování obzvláště cenných a vzácných předmětů. Dále jsme schopni zajistit dohled bezpečnostní službou. Běžně tak stěhujeme vybavení laboratoří nebo univerzit jako jsou biohazardy, centrifugy nebo inkubátory. Zajištění bezpečného přestěhování je pro nás tak na prvním místě. Stále nevíte, jak přestěhovat svou kancelář nebo provozovnu? Máte speciální požadavky? Obáváte se narušení chodu kanceláře? Potřebujete poradit? Obraťte se na nás a využijte naše zkušenosti.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Navrátilová