Zboží v neodolatelné akci může být vaše i bez peněz: Přečtěte si, jak si půjčit ZADARMO!

Otevřeli jste akční leták a objevili v něm neodolatelnou nabídku? Ať už jde o výraznou slevu na novou televizi, lednici či sedací soupravu, bez peněz toho moc nezmůžete. Anebo ano? Pokud vám dorazí výplata na účet až několik dní po ukončení slevové akce, můžete zboží financovat prostřednictvím vhodně zvolené půjčky. Vtip je v tom, že nezaplatíte ani o korunu navíc – pomůže vám tzv. půjčka zdarma.

Co je to půjčka zdarma?

První půjčka zdarma je jedním z marketingových nástrojů nebankovních společností a funguje na stejném principu jako kreditní karta. Slouží k nalákání nových zákazníků, kteří pak budou půjčky využívat pravidelně. Není to však podmínkou a je jen na vás, zda si u daného poskytovatele opět půjčíte. Napoprvé si můžete půjčit až několik tisíc korun s běžnou splatností na 30 dnů a pokud splátku uhradíte v termínu, nezaplatíte nic na úrocích či poplatcích. První půjčka zdarma není podvod a není příliš riziková. Neměli byste však o ni žádat v případě, že ji nebudete mít z čeho splatit. Je dobrým řešením pouze za předpokladu, že v dohledné době budete mít dostatek vlastních prostředků, které vám postačí k úhradě půjčky, aniž byste si pak o ni museli opětovně žádat. Každá další půjčka již bude standardně úročena.

Kdo může první půjčku zdarma získat?

Vybrané nebankovní společnosti obvykle první půjčku zdarma poskytují po splnění následujících podmínek:
  • věk min. 18 let,
  • prokazatelná bonita,
  • žádné negativní záznamy v registru dlužníků.
Vyřízení půjčky je rychlé a probíhá online. Peníze lze získat velmi rychle, často i do 15 minut, ovšem pouze za podmínky, že máte účet ve stejné bance jako poskytovatel úvěru.

Publikováno: 25. 09. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Romana Navrátilová

Tagy: první půjčka zdarma