Tipy

Vyberte si vysokozdvižnou plošinu s dostatečným výškovým dosahem

Pracovní plošiny

Čekají Vás jakékoliv výškové práce (oprava a aplikace fasády rodinného domu nebo paneláku, ořezávání suchých a nalomených větví stromů na zahradě nebo v parku, demontáž poškozených a neaktuálních reklam a instalace nových reklam na střechu firmy, mytí oken kancelářských či jiných budov, revize elektroinstalace apod.) a hledáte nějaké bezpečnější neživé pracovní pomocníky než jsou vlastní síly, žebříky a lešení? Zkuste změnu a zařiďte si pronájem plošin.

Pracovní plošiny, patřící mezi zdvihadla a pohybující se zpravidla vertikálně, ale i horizontálně a výjimečné nejsou ani typy s otáčivým pohybem, zastupují specializované dopravní prostředky sloužící zejména k nejrůznějším pracovním činnostem ve výškách. Pracovní plošiny, konkrétně vysokozdvižné plošiny nachází uplatnění při montážích, elektroinstalačních, údržbařských a revizních pracích ve výškách, technických a komunikačních službách, energetickém průmyslu, stavebnictví a mnoha dalších odvětvích.

Vysokozdvižné plošiny Libich s.r.o.

Tři druhy nových, kvalitních, spolehlivých a efektivních vysokozdvižných plošin zahrnujících plošinu Iveco Daily 4×4 Off-road – 21 metrů, plošinu Nissan Cabstar – 22 metrů a plošinu Nissan Cabstar – 24 metrů Vám nabízí společnost Libich s.r.o. se sídlem v Kralupech nad Vltavou.

Všechny nabízené vysokozdvižné plošiny – automobily mají velmi nízkou hmotnost (do 3,5 tuny), jež Vám zajišťují bezproblémový vjezd na trávník , zámkovou dlažbu a jiné citlivé povrchy, aniž by docházelo k jejich destruktivnímu ničení a zároveň nabízí emisní normy EURO 3 a EURO 5.

Ke všem vysokozdvižným plošinám lze pronajmout elektrocentrálu pro elektroinstalaci 230V bez nutnosti prodlužovacích kabelů přímo do koše. K plošinám Iveco Daily 4×4 Off-road – 21 metrů a Nissan Cabstar – 24 metrů si můžete pronajmout i vysokotlaký čistič WAP, jelikož mají integrované tlakové a vodní potrubí přímo do zdvižného koše.

Více info o nabízených vysokozdvižných plošinách k pronájmu a poskytovaných službách se dovíte na webových stránkách plošiny Praha s odkazem na www.plosinypraha.eu.

Pošlete komentář