Hypoteční kalkulačka od Hypotečního specialisty

Při výběru hypotéky je jedním z informací, které klienta hypotéky zajímají jako medvěda med, výše měsíčních splátek. To, kolik budete měsíčně platit velmi hmatatelně ovlivní to, jak se bude dále odvíjet váš život. Vysoké měsíční splátky závazků již snížilo životní standart nejednomu uchazeči o hypotéku. Přitom vy nemusíte o svůj klid přijít.

Výpočet hypotéky

Hypoteční kalkulačka, kterou nabízíme na našich stránkách je hrubý nástroj, který vám při výběru konkrétního hypotečního produktu spočítá výši měsíčních splátek. Je to velmi jednoduché a intuitivní, avšak bohužel nepřesné. Neexistuje kalkulačka, která by vám spočítala kolik budete přesně platit a jak dlouho, abyste mohli vlastnit svoji vysněnou nemovitost.

Přesné srovnání hypoték

Alternativou k hypoteční kalkulačce je obejít několik bank s vaší představou o nemovitosti a následně se zajímat o úrokové sazby, výši měsíčních splátek a především výší měsíční splátky jimiž bude hypotéka oplývat. Nikdo se nerodí expertem, ale jakmile za sebou budete mít několik schůzek, tak budete v pravém obraze. Aby váš mix hypotečních nabídek byl úplný, využijte naší služby Srovnání hypotéky. Stačí vyplnit vaše kontaktní údaje a my se vám ozveme s nezávaznou nabídkou. Schválně ji porovnejte s konkurencí a nezapomeňte, že někdy je čas cennější, než pár stovek ušetřených na úrocích. Jsme velmi efektivní a od roku 2010 jsem sjednaly už mnoho velkých úvěrů.

Kniha o hypotékách

Našim novým počinem je oblíbená kniha o hypotékách, jenž vás naučí jak na hypotéce nejen ušetřit, ale i vydělat. Kniha s názvem Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit je unikátní především svojí nezávislostí a nadhledem, které jsme získali s jednáním s finančními poradci, bankéři i klienty. Kniha vás naučí nejen to, jak si na začátku udělat výběrové řízení na hypoteční banku a finančního či bankovního poradce, ale například i to, jak financovat hypotéku pomocí financování 80-10-10 a získat tak lepší úrokové sazby či jak zvýšit svoji bonitu do konce i to, jak odstranit svůj záznam z rejstříku dlužníků SOLUS.  

Publikováno: 16. 04. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Romana Navrátilová