Jak si vybrat spolehlivou úklidovou firmu?

Rozhodli jste se, že přeci jen vyzkoušíte služby úklidové firmy, ale máte strach, abyste nenaletěli? V tom případě vám naše firma Úklid domácnosti Praha poradí, jak si vybrat tu pravou firmu na úklid, se kterou budete jen a pouze spokojení. Nemluvě o tom, že na konci zjistíte, že i naše firma splňuje všechny body k tomu, abyste byli spokojení.

Úklid domácnosti Praha – budete jen spokojeni

Téměř každá firma, sklad či kancelář v dnešní době vědí, že je jednodušší najmout jednou za čas úklidovou firmu na generální úklid, než se sami snažit o něco, co ve výsledku zabere spoustu času, peněz a trpělivosti – bohužel bez pořádných výsledků. V horším případě narazíte na firmu, jež vás zklame, v tom lepším takovou, kterou budete žádat o pomoc pravidelně. A my vám dnes řekneme, jak najít právě tu pravou. Pokud nechcete hledat, zkuste nás – Úklid domácnosti Praha vám vždy rád pomůže.

Kde firmu na úklid hledat?

Pokud chcete najít opravdu kvalitní firmu na úklid, projděte pořádně internetové stránky firem ve svém okolí. Dívejte se na reference na jejich webech, ale nedejte pouze na ně. Občas se může stát, že jsou tyto reference pouze fiktivní. Ptejte se osob ve svém okolí. Zjišťujte si, s jakými firmami byli spokojeni. Pokud jste z Prahy a okolí, můžete si najmout i nás, Úklid domácnosti Praha.

Dívejte se na reference

Pokud jste si vyhlédli nějakou úklidovou firmu, která vás zaujala, zjistěte si, pro koho už firma pracovala. Tyto informace najdete ve většině případů na internetových stránkách firmy. Poté není už nic jednoduššího, než si najít kontakt na některou z uvedených firem, abyste si kvalitu služeb ověřili osobně. Pokud chcete kvalitu, nemůžete mít strach zeptat se.

Jak kvalitní je personál?

Pokud chcete do své firmy či domu pustit úklidový personál, je samozřejmé, že vás bude zajímat, koho si to k sobě pustíte. Proto se nebojte firmy zeptat na to, kdo pro vás bude pracovat, jak je daná osoba v tomto oboru způsobilá apod.

Přístup firmy

Až si budete domlouvat s firmou na tom, co po nich požadujete, zeptejte se i na organizační schopnosti firmy. Zajímejte se o to, jak zaměstnanci postupují, co je třeba udělat, zda je vše nutné uvedeno ve smlouvě. Úklid domácnosti Praha je tým profesionálů, který dbá na to, abyste byli spokojeni po všech stránkách.

Technologie a kvalita odbornosti

Je rozdíl, když do domu pozvete jednu paní, která si úklidem přivydělává nebo firmu, která pracuje s kvalitními technologiemi, speciálními čisticími prostředky a vlastní certifikáty o své způsobilosti. Úklid domácnosti Praha je na trhu již přes 12 let, navíc máme pojištění odpovědnosti za škodu. Je to pro vás dobrý důvod, proč nám věřit? Zavolejte nám a uvidíte, že s námi budete spokojeni.

Firma a její ohled na životní prostředí

Možná se to nezdá, ale to s jakými prostředky firma pracuje, může mít velká vliv na životní prostředí. Naše firma pracuje s ekologicky odbouratelnými prostředky, takže jsme šetrnější než mnoho firem kolem nás.

Publikováno: 11. 03. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Navrátilová