Kožené sedací soupravy jsou k nezaplacení

Krásné a moderní kožené sedací soupravy, jsou doslova pastvou pro oči. Do našeho obývacího pokoje, jsme si tak přece jen i přes počáteční nesouhlas mého muže, koženou sedací soupravu přece jen koupili. Musím říct, že jsem si jí doslova vymodlila i když jsem se obávala toho, jak o ni budu muset láskyplně pečovat, aby nám vydržela, co možná nejdéle, opak je pravdou. Údržba této sedací soupravy je naprosto stejná, jak údržba jakékoliv jiné čalouněné sedací soupravy. Kdo má tedy obavy z kůže, nejsou na místě.

Sedací soupravy na míru jsou famózní

Náš velmi netypický obývací pokoj si kromě jiného žádal také sestavení sedací soupravy na míru. Nebylo totiž možné do místnosti vměstnat klasickou pohovku, která se běžně prodává v obchodech. Museli jsme si tak nechat sestavit zcela novou sedací soupravu, u které jsme si mohli kromě samotných rozměrů také zvolit barvu a design, na kterém mi velmi záleželo. Muž se zase nechtěl obejít bez polohovatelnosti sedací soupravy. Tudíž jsme veškeré své požadavky sdělily firmě, která nám sedací soupravu vyráběla a bylo vystaráno.

Rozkládací pohovky se v domácnosti s dětmi neztratí

Není tomu tak dávno, co manžel bez rozkládací pohovky nedal ani ránu. Důvod byl přitom prostý a sice náš malý tříměsíční syn, který od rána do večera ustavičně plakal. V ložnici bylo tedy nemožné zamhouřit oči a spát. Manžel tak zvolit tento kompromis, aby ráno mohl do práce vstát alespoň trochu vyspalý. Dnes, když jsou již Adámkovi dva roky, rád si ustýlá právě na rozkládací pohovce, kterou si tatínek s pravidelností rozkládal v obývacím pokoji. Sem tam u nás navíc přespí návštěva či babička, která nám občas Adámka hlídá, když si chceme s mužem někam vyrazit. Je tedy více než jisté, že v naší domácnosti bychom se bez rozkládací pohovky rozhodně nemohli za žádnou cenu obejít.

Publikováno: 04. 02. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Romana Navrátilová