Kvalitní plastové, hliníkové i dřevěné vstupní dveře koupíte u společnosti JIS

Jestliže stavíte nový rodinný dům, koupili jste si byt nebo rekonstruujete, možná se právě teď poohlížíte po vstupních dveřích, které budou bezpečně uzavírat váš domov. Kvalitní vstupní dveře na našem trhu nabízí společnost JIS, která má více než 30 letou tradici. Dveře, ale také okna vyrábí tak, aby výborně ladila k domu a přispěla k jeho funkčnosti. Bohaté zkušenosti, které lze získat jedině praxí, a jsou jinak nepřenosné, vkládá do stále se inovujících výrobků.

Zde si kvalitní dveře vybere skutečně každý

U JIS nakoupíte dveře plastové, hliníkové i dřevěné. Všechny tři typy jsou vyráběny stále se zlepšující výrobou, procesy, přístupem, které jdou ruku v ruce se stále se měnícími nejmodernějšími trendy ve výrobě i v designu.

Plastové dveře JIS vám nabídnou vše, co od kvalitních a spolehlivých vstupních dveří očekáváte. Jsou maximálně bezpečné, vysoce odolné, mají krásný vzhled, jsou funkčně všestranné, bezúdržbové a splňují i ty nejnáročnější požadavky na tepelnou a protihlukovou izolaci. Společnost JIS jako jedna z mála v ČR nabízí plastové vstupní dveře s certifikátem bezpečností třídy RC3.


Nezničitelný hliník na celý život

Mnozí zákazníci se dnes zaměřují na hliníkové dveře. Důvody jsou prosté. Hliník patří k materiálům, které zub času jen tak neobrousí, a tak s dveřmi z hliníku můžete počítat na celý život. Samozřejmostí je naprosto luxusní vzhled i skvělá tepelná izolace. Budete s nimi jistě spokojeni, i když patříte k nejnáročnějším klientům. Pro svou mimořádnou odolnost jsou hliníkové dveře vhodné i do panelových domů, provozních budov nebo veřejných prostorů.

Klasika, které je pro mnohé nepřekonatelná

To jsou dřevěné dveře. Příjemně vás překvapí jejich vysoká tvarová stabilita, výborná ochrana před prachem, hlukem i vlhkostí, dokonalý vzhled i snadné ovládání. Jsou vyráběny z nejlepších českých dřevin.

Více na jis.cz.

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: Stavba

Autor: Magdaléna Šafaříková