Stavba

Levné bydlení pro vás i vaši rodinu

Hledáte levné bydlení, jehož pořízení Vás nesní i s botama a následný provoz bude rovněž přívětivý i k Vaší peněžence? Pak jsou tím správným řešením nízkoenergetické dřevostavby!

Společnost ALFAHAUS, s.r.o. se specializuje na výrobu nízkoenergetický dřevostaveb v různých provedeních. Můžete si vybrat montované domy, rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Každá stavba je originál a i Vy si můžete zadat vyprojektování domu na míru podle Vašich individuálních požadavků. Tím získáte vynikající poměr mezi užitnou hodnotou a cenou domu. Nízkoenergetické domy mají vynikající tepelně – izolační vlastnosti. Energetické ztráty domu značně převyšují i požadavky ČSN a tzn., že tyto nízkoenergetické dřevostavby mají nízké náklady na spotřebu energií. Jedná se o montované domy, které jsou vyráběny na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která převyšuje i nejnáročnější požadavky Evropské unie. Veškeré svislé stěny jsou opláštěny sádrovláknitými deskami.

Nízkoenergetické dřevostavby a jejich výhody:

– ideální klima v interiéru díky optimální vlhkosti vzduchu
– vynikající protipožární ochrana (existuje mnoho zastrašujících fám o tom, jak jsou tyto domy častým cílem hasičů)
– jedinečné protihlukové konstrukční řešení
– celoroční ochrana před rozmary počasí
– stavba je ryze ekologická a je zajištěná přírodními a recyklovatelnými stavebními systémy
– garantovaná kvalita certifikační autoritou
– při stejné zastavěné ploše je užitná plocha větší než u zděných staveb
– životnost staveb je v řádech staletí

Že dům ze dřeva toho moc nevydrží? Podívejte se na staročeské roubenky …
Společnost ALFAHAUS s.r.o. zaměstnává jedny z nejlepších odborníků v oblasti architektury, projektanství a stavařství. To však není jediné, co Vám tato společnost nabízí. Nevíte si rady s financováním nového domova? Buď si dejte tu práci a vyhraňte si čas na obíhání všech bank, kde nasbíráte všechny potřebné materiály, aby jste pak doma pracně studovali, jaká nabídka je lepší a jestli je skutečně pravda to, co Vám ten pán/paní na přepážce odříkavali jako básničku. Nebo si nechte od společnosti ALFAHAUS s.r.o. vypracovat analýzu bankovních ústavů. Tato společnost spolupracuje skoro se všemi bankovními ústavy a stavebními spořitelnami na českém trhu.

Pošlete komentář