Software pro návrh rodinného domu

Chcete si sami navrhnout svůj rodinný dům? To není v dnešním počítačovém světě žádný problém.

Navrhnout svůj vysněný dům, byt a zahradu s terasou nebylo nikdy tak jednoduché a snadné. Dnes si můžete postavit svůj zbrusu nový dům s počítačovou pomocí průvodce, který vám nabídne velké množství základních půdorysů s možností úpravy rozměrů. S tímto programem si můžete hrát dlouhé večery a společně s manželkou snít o svém budoucím hnízdě. Program přizpůsobuje rovněž zdi interiéru a exteriéru pomocí velmi svižného vkládání. Svůj interiér můžete různě měnit, jednak podle polohy, ale také i barev. Chytrý program dokáže taktéž vkládat do vytvořeného interiéru různý nábytek, obrazy, světla, ale také krb. Rozměry pokojů si můžete přizpůsobit dle vašich představ a požadavků.

Dále program nabízí možnost povrchových úprav zdí a stěn, podlah, stropů, oken, dveří atd. Vaše navrhované místnosti a pokoje jsou jako živé. Interiérem však program zdaleka nekončí. Před vysněným rodinným domem si také můžete navrhnout úpravu terénu s rozmístěním krásných rostlin, keřů a dřevin. Terasu si můžete následně navrhnout a rozvrhnout s ohledem na polohu sluníčka a místo, kde budete mít pěkný výhled do celé své rozlehlé zahrady. Svůj výsledek můžete také prezentovat svým nejbližším, veškeré vaše návrhy se dají pochopitelně uložit a poté pustit na počítači svůj virtuální dům nebo zahradu ve 2D půdorysu, 3D pohledu a dokonce ve 3D fotorealistickém zobrazení. To vše zvládne a nabídne tento inteligentní a chytrý software pro návrh domu.

Program obsahuje celkem 1000 vzorových projektů a v databázi najdete 7500 reálných rostlin, včetně encyklopedie rostlin s vyhledávačem.

Program se jmenuje TurboFLOORPLAN a je kompletně v českém jazyce, včetně českého manuálu. Celý program pořídíte za 2990 kč včetně DPH.

Publikováno: 18. 02. 2011

Kategorie: Stavba

Autor: Romana Navrátilová