Tip: kde koupit střešní krytinu a střešní tašky

Firma Mediterran CZ s.r.o. vyrábí střešní krytiny a tašky. Tato firma má výhradní zastoupení střešních systémů Mediterran v České Republice, tudíž je jediná od koho můžete tento jedinečný systém získat. Můžete vybírat z několika vzorů a samozřejmě i nespočtu všemožných barev, například cihlově červená, višňově červená, hnědá, carbonová.

Barvy jsou získávány jedinečným systémem příměsí oxidové barvy do základu tašky, která je většinou cihlová. Střešní krytina je samozřejmě povrchově upravena proti vodě, díky tomu se tašky tolik neničí a navíc tato ochrana zabraňuje mechu a lišejníku se na střeše po instalaci šířit. Díky barevným příměsím do celé krytiny nehrozí nežádoucí přebarvení střechy po delším čase, to znamená že barva není jen „natřená“ na povrchu tašky. Mezi další výhody, jsou samozřejmě možnosti povrchové úpravy, můžete si vybrat klasické matné tašky, typ Coppo, Danubia, Rundo nebo leštěné díky povrchové úpravě, typ Evo, Rundo Evo, Coppo atd.

Tašky jsou testovány na vysokou mechanickou odolnost, takže není problém po střeše chodit a instalovat zařízení na střechu, například anténu. Na krytinu je samozřejmě poskytována záruka třicet let. Krytiny splňují veškeré normy evropské unie a další technické normy (STN EN 490).

V tomto obchodě můžete samozřejmě zakoupit velké množství příslušenství k instalaci střechy od ukončení hřebenů, větrací pásy, protisněhové háky a další. Na stránkách samozřejmě naleznete ceník střešní krytiny

Instalace střešní krytiny je velice jednoduchá i díky tomu, že firma Mediterran na svém webu poskytuje možnost si stáhnout instalační příručku samotné krytiny i všeho potřebného. Další výhodou je možnost si ze stránek stáhnout program, na kterém vám Váš projektant může výsledek, což je střecha kterou chcete, ukázat v reálném čase. Díky tomu si můžete vyzkoušet jak může střecha vypadat jak s jiným typem střešní krytiny, tak i s jinou barvou tašky.

Publikováno: 14. 02. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Romana Navrátilová