Interiér

Vestavěné skříně a jiný nábytek na míru

Nábytek na míru
Jste majitelem bytových či kancelářských prostor, které potřebují změnu interiéru jednotného designového rázu nábytku? Dospěli jste k názoru, že již Váš stávající nábytek dosluhuje a Vy již nechcete ani vidět překážející masivní skříně, jež zahrnují většinu prostoru místnosti, ve které se nedá ani hnout? Pořiďte si kvalitní, variabilní a spolehlivé vestavné skříně, příp. jiný nábytek na míru.

IMPRO nábytek na míru

Kvalitní, elegantní, praktické, variabilní a spolehlivé vestavěné skříně najdete v široké nabídce sortimentu spolehlivého výrobce IMPRO s pobočkou Dílna Havířov a zároveň prodejce IMPRO s pobočkami v kuchyňských studiích – Vestavěné skříně Ostrava, Vestavěné skříně Frýdek-Místek a Vestavěné skříně Havířov. O jejich veškeré nabídce se můžete informovat na jejich webových stránkách IMPRO nábytek.

Jak požádat o vypracování grafického návrhu a kalkulaci zdarma nebo o nezávaznou návštěvu a vyměření prostoru technikem IMPRO zdarma?

Do formuláře, který je umístěn na webových stránkách IMPRO, stačí zadat potřebné údaje jakými jsou provozovna, jméno a příjmení, e-mail, telefon, adresa, datum schůzky (návštěvy), čas schůzky (návštěvy), typ nábytku (vestavěná skříň, kuchyňská linka či jiný nábytek na míru), příp. doplňující dotazy. Poté kliknete na odeslat a pracovníci daných studiií se Vám do 24 hodin ozvou.

Jaký je postup při realizaci zakázky?

Po kontaktování pracovníky žádaného studia se domluvíte na schůzce nebo návštěvě a poté Vám bude zdarma vypracován grafický návrh s následnou konzultací ve studiu nebo nezávazně provedeno vyměření a navrhnuto řešení Vašeho rekonstruovaného prostoru. Pak již budou provedeny případné změny, čeká Vás seznámení s druhy materiálu nábytku na míru, bude Vám spočítána cenová kalkulace a v případě splnění všech Vašich požadavků a přání Vám již nic nebrání v tom, aby jste podepsali smlouvu o dílo a těšili se na nový interiér.

Pošlete komentář