Koupelnový nábytek Mitra: Elegantní, minimalistický, moderní!

Úchytky v minimalistickém stylu ve svislém frézování z čela korpusu, to je hlavní znak koupelnového nábytku ze série Mitra. Samozřejmostí této série jsou koupelnové umyvadlové skříňky, vysoké skříňky a zrcadla. Zrcadlo navíc můžete zavěsit na šířku nebo i na výšku, podle rozměru umyvadlové skříňky.

Výběr odstínu

Koupelnový nábytek ze série Mitra je dostupný ve standardním bílém odstínu, ale i v barvě bordó, nebo třeba v antracitu.

Šířka nábytku

Série Mitra nabízí široký výběr v rozměrech jednotlivých nábytků. Pro malou koupelnu je vhodná umyvadlová skříňka s šířkou 59,5 cm, nebo naopak pro velkou rodinnou koupelnu je vhodnější zvolit skříňku v šířce 150 cm, u které je součástí velké dvojumyvadlo.

Umyvadlo

K umyvadlovým skříňkám si můžete vybrat buď keramické umyvadlo, nebo umyvadlo vyrobené z litého mramoru. Volba umyvadla je tedy čistě na vás.

Vysoká skříňka

Pokud máte velké množství kosmetických produktů, které potřebuje někam uschovat, je dobrou volbou vysoká skříňka. Vysokou skříň nabízí série Mitra hned ve třech různých šířkách a to v 28 cm, 35 cm a 40 cm.

Zrcadlo v rámu

Koupelnový nábytek můžete doplnit i o zrcadlo ze stejné série opět ve třech různých barevných provedeních. Zrcadlo je dodáváno výrobcem bez osvětlení. Zaujala vás série koupelnového nábytku Mitra?

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Romana Navrátilová