Obrazy jsou stále trendy. Znáte ty vícedílné?

Znáte ten pocit, kdy si zařídíte nové bydlení, případně předěláte to stávající, ale k dokonalosti pořád chybí nějaká drobnost? Možná něco takového zažíváte právě nyní. Pořídili jste si nový nábytek, vymalovali, nicméně jste stále nedosáhli perfektního výsledku? Ne nadarmo se říká, že úspěch tkví v detailech. A v souvislosti s bydlením většinou nejde o nic jiného než o vhodně zvolené dekorace. Nestárnoucím prvkem jsou obrazy – nyní jsou v kurzu ty vícedílné.

Proč si pořídit obrazy?

Správný dekorační prvek udělá v interiéru hotové divy. Obrazy zaplní prázdný prostor na stěnách a možní jimi vyplníte i prázdno ve své duši. Předpokladem je neokoukaný motiv, který zapadne do stávajícího prostředí. Docílíte tím požadované atmosféry a umocníte celkový dojem. Otázkou je, jaký obraz zvolit. Přeci jen není obraz jako obraz a historickým kouskem v moderně pojatém interiéru moc parády neuděláte. Mnohem lepší volbou jsou vícedílné obrazy. Jedná se o soustavu několika obrazů, které na sebe vzájemně navazují. Výhodou této varianty je, že zabírá mnohem více prostoru než klasické jednodílné obrazy. Proto se hodí i na větší plochy, kde by jeden obraz vypadal poněkud komicky.

Vyberte si motiv, který vás neomrzí

Pořídíte-li si ručně malovaný obraz, nebudete litovat. Získáte jedinečnou dekoraci, kterou nemá nikdo jiný než vy. Klíčový je výběr motivu – široké spektrum krásných obrazů najdete v nabídce specializovaného prodejce na www.obrazydoma.cz. Nechybí v ní abstraktní obrazy, obrazy s motivy květin a stromů, lidí, mystických výjevů, egyptských a afrických kultur. Vícedílné obrazy jsou namalovány na kvalitním plátně, které přesahuje rám. Díky mezerám působí nevšedním prostorovým dojmem. Vykouzlí vám úsměv na rtech vždy, když o ně zavadíte pohledem.

Publikováno: 19. 12. 2017 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Romana Navrátilová

Tagy: jednodílné obrazy | ručně malované obrazy | vícedílné obrazy