Voděodolné párty stany a zahradní lehátka pro chvíle pohody

Voděodolné párty stany jsou dnes dostupné ve všech velikostech a barvách. Výběr je tak veliký, že ani nebudete vědět, jak si z té široké škály v nabídce vybrat. Párty stany jsou dnes dokonce i 100 % nepromokavé a některé také velmi dobře odolávají ohni. V žádném případě vás ale nenabádáme k nebezpečnému jednání a rozdělávání ohýnků. S trochou dodržování bezpečnostních podmínek si můžete ve svých párty stanech můžete i přitopit. Vhodné topení, doplňky a vybavení, stejně jako zahradní nábytek a osvětlení můžete hledat na webových stránkách, kde naleznete krásné zahradní stany.

Spolehlivé zahradní párty stany

Během jara, léta i podzimu je zcela ideální čas pro uspořádání párty venku. Možnosti jejich využití jsou zcela neomezené. Ale i když máte akci vevnitř, párty stany tvoří perfektní zázemí pro pomůcky, doplňky, občerstvení i personál. Párty stany mohou tvořit praktické přístřešky pro váš bufet, poskytnou vhodné stínění při vaší zahradní párty, nebo působí jako ochrana při špatném počasí. Párty stany jsou v současné nabídce stejně různorodé, jako vaši hosté, a proto jsou vždy dobrou volbou pro různé pořádané události. V závislosti na velikosti akce a počtu osob je párty stan možné zakoupit v mnoha různých velikostech. Dnešní párty stany lze i velmi dobře propojovat. Lze poměrně snadno nabídnout ochranu klidně i pro více než 100 osob. Pokud ale takovou velkou akci nechystáte, v nabídce jsou i malé, rodinné párty stany v hodné na jakoukoliv zahradu.

Zahradní lehátko nejen k bazénu

Pokud se právě díváte po vhodném zahradním nábytku, podívejte se jak vybrat zahradní lehátko. To na vaší zahradě rozhodně nesmí chybět. Zajímavá klasická, skládací, rozkládací, polohovací i atypická super zahradní lehátka jsou dnes mnohdy i ergonomicky tvarovaná do tvaru dokonalé skořepiny. Každopádně připoutají v zahradě pozornost a velmi dobře se v nich odpočívá. Pokud se vám z nízkých lehátek o poznání hůře vstává, pořiďte si lehátka o něco vyšší. Kvůli lepší mobilitě mohou být klidně i na kolečkách. Pořiďte si na ně vhodné a měkké polstry. Bude se vám na nich dobře ležet a odpočívat.

Publikováno: 02. 06. 2018 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Zahrada a exteriér

Autor: Romana Navrátilová