Žižkov je velmi atraktivním místem pro rodinný život

Jistě jste už v minulosti přemýšleli o tom, kde byste se jednou usadili. Favoritem by mohla být například Praha, tedy lokalita, která nabídne vše, co mladé rodiny potřebují. Práce, zábava, školy, vše je opravdu blízko. Kultura jen kvete, řada příležitostí se nabízí i sportovním nadšencům. Navíc jde o velmi dynamický svět, který se neustále mění, a nikdy v něm nezažijete nudu.

Destinace, v níž doslova zapustíte kořeny, se samozřejmě musí pečlivě vybrat. Pražské čtvrti ale mají náskok před zbytkem republiky a jsou favoritem nejen pro mladé lidi. Číslo tři je v našem hlavním městě velmi populární. Důvod je zřejmý, dýchne na vás historie a současně se ocitnete ve velmi moderním světě.

Příjemné prostředí v každém ročním období

Jaro, léto, podzim nebo zima, jde o svět, jenž je pořád v pohybu. Zažijete spoustu společenské zábavy, při které se příjemně odreagujete od pracovního stresu. Bydlení na pražském Žižkově je projekt, který pomalu spěje do finále. V nabídce totiž zbývá už jen několik málo posledních možností. Občanská vybavenost je v této lokalitě na výbornou, což je rozhodně potěšující. Volné víkendy pak lze naplnit příjemnou zábavou, v okolí je také spoustu městské zeleně.


Rozkvetlé parky a ideální odpočinek

Kde se odreagovat po náročném pracovním dnu? Když se řekne Žižkov, mnoha lidem se určitě vybaví název některých zelených míst, kde se báječně odpočívá. Parukářka, Židovské pece, Sudkovy sady nebo Malešický park, všechno jsou místa v docházkové vzdálenosti, kde můžete strávit velmi příjemná odpoledne. A když zatoužíte po výletech s rodinou, autobusová zastávka je prakticky hned vedle vašich dveří. Stačí si jen naplánovat detaily a vyrazit! Pražská dopravní obslužnost je na velmi dobré úrovni a brzy se dostanete nejen na letiště nebo vlakové nádraží, ale i do dalších čtvrtí.

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Magdaléna Šafaříková