Stěhování Praha – když zavolá nové místo

V moderním propojeném světě není stěhování za prací nebo z jiného důvody žádnou zvláštností. A není to taková zvláštnost ani tehdy, když to znamená překročit hranice a vydat se do ciziny. Prakticky ve všech případech spojených právě se stěhováním je ideální čas zavolat právě nás. Jsme stěhovací firma s letitou zkušeností a praxí ve všech druzích stěhování. Všechna stěhování zahrnují malé i velké byty, větší i menší domy, zkrátka jakékoli bytové nebo nebytové prostory, které potřebujete přesunout z místa na místo či ze státu do státu. Náš profesionální servis zajistí absenci starostí na vaší straně a klidnou cestu všech vašich věcí do nové lokality.

Různý nábytek znamená různou náročnost

Na obtíže při stěhování lze narazit bez ohledu na rozsah stěhovaného. Pro stěhování Praha ovšem není nic nerealizovatelné. Aspoň tedy v případě, že o takových překážkách a náročných položkách vědí naši lidé předem. Vždy nás tedy prosím upozorněte například na sochy, piana, přístroje, koncertní křídla a další náročné kusy. Zkrátka na cokoli, co vyžaduje speciální pozornost, je křehké, těžké, velmi objemné nebo jinak specifické a odlišné od běžných komod nebo stolů. Nebojte se při úvodní konzultaci s technikem nadhodit i zdánlivé malé komplikace, pro nás může taková skutečnost hrát při stěhování roli zcela zásadní.

Konzultace přímo na místě s naším člověkem

Každému stěhování předchází podrobný harmonogram a kalkulace na naší straně plus trocha té přípravy na straně vaší. Ideální je úvodní schůzka s technikem stěhování Praha. Ten vyslechne Vaše požadavky a nastíní vám konkrétní možnosti řešení. Přitom zodpoví veškeré Vaše dotazy a dá tak věcem konkrétnější rámec. Sdělí vám také cenovou kalkulaci celého procesu. Ta závisí na vzdálenosti cílové destinace a celkovém objemu i náročnosti stěhovaných věcí.

Přístupy pro naše lidi a techniku

Pro hladký průběh akce zajistěte na smluvený den dostatek volného prostoru na parkování vozu či vozů. Podle potřeby přistavujeme i větší vozy, protože výrazně usnadňují manipulaci s břemeny uvnitř a ve výsledku šetří náš čas a tedy i vaše peníze. Stejně tak potřebujeme uvolněné přístupové cesty, abychom se mohli plynule pohybovat tam a zpátky i s břemeny.

Pečlivá ochrana celého inventáře

Stěhování Praha vám poskytne jak vratné přepravky či krabice různých velikostí na drobné předměty, tak i veškeré potřebné výplně, bublinkové folie a cokoli dalšího. Pomohou také se zabalením jednotlivých položek, aby během samotného přesunu nepřišlo nic k újmě.

Dotazy a domluvy

Něco není jasné nebo si chcete rovnou domluvit úvodní konzultaci? Zastihnete nás nonstop na telefonu +420 723 123 100 či mailové adrese kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 20. 11. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Navrátilová