Žižkov je dnes oblíbenou volbou nejen pro mladé rodiny

Přemýšlíte, kde byste se chtěli usadit a strávit zbytek života? Určitě máte vyhlédnuto více různých lokalit a uvažujete nad všemi pro a proti. Je ale pravdou, že pokud se dostane řeč na Žižkov, nabízí se velmi kladné hodnocení.

Při rozhodování samozřejmě není důvod spěchat. Všechno se musí řádně promyslet, podruhé už si vybírat bydlení nebudete. Proč ale nedat šanci Praze? Žižkov je místem, kde vyroste nová obchodní čtvrť. A občanská vybavenost je na špičkové úrovni už nyní. Nic vám zde tedy s rodinou nebude chybět. A nabízí se i možnosti procházek během odpoledne, při nichž naberete nové síly do pracovního procesu.

Balkon, terasa nebo předzahrádka

Posezení se šálkem kávy na čerstvém vzduchu se nedá ničím nahradit. S prostorným balkonem či terasou se jednoduše žije lépe. Byty k prodeji na Praze 3 s tím počítají a dají vám na výběr. Pro kterou z těchto variant se nakonec rozhodnete? Připraveno je hned několik různých variant. Například 1+kk pro jednotlivce nebo nenáročné mladé páry, ale také pětipokojový byt, jenž je vhodný pro početnější rodinný kolektiv.


Nízkoenergetický standard B je velkým plusem, už jen proto, že náklady na vytápění do budoucna určitě ještě vzrostou. Srovnání s jinými bytovými jednotkami je pak jasné už po prvním pohledu na meziroční vyúčtování. Pokud jste se do našeho hlavního města zamilovali už před dlouhou dobou, nyní se nabízí atraktivní příležitost.

Městská zeleň tady rozhodně vládne

Parků je tu hned několik, projít si můžete Židovské pece, ale také Parukářku. Pokud chcete poznat českou historii, památný vrch Vítkov je opravdu nedaleko. Ale to není vše, školky a školy, sportoviště, markety a lékárny, to vše najdete v docházkové vzdálenosti. Za každodenními potřebami tedy nemusíte nikam jezdit, třetí pražská čtvrť je jednoduše komplexní!


Publikováno: 20. 05. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Romana Navrátilová