Zahrada a exteriér

Čistou a nezávadnou vodu v bazénu vám zaručí bazénová chemie

Co je to bazénová chemie?

Mnoho majitelů rodinných domů tráví svůj volný čas plaváním a relaxací v bazénu, jež je součástí jejich zahrady. Příjemné osvěžení v bazénu oceníme především ve slunném parném létě, ale díky jeho možnému zastřešení a vyhřívání lze koupací sezóna prodloužit až do podzimu. Bazén nám poskytuje neskonalé vyžití, ale nesmíme zapomínat na to, že se neobejde bez pravidelné údržby samotného produktu i vody v bazénu. Údržba bazénu není snadná, ale stane se velmi jednoduchou a současně časově nenáročnou činností, pokud se budeme držet ,,předepsaných“ pravidel. K udržení křišťálově čisté a nezávadné vody po celou koupací sezónu musíme dodržovat několik pravidel, především pravidelně používat bazénovou chemii dle instrukcí na jednotlivých výrobcích.

Bazénová chemie zahrnuje kapkové testery k testování vody, chlorovou dezinfekci (přípravky pro úpravu vody chlorováním), bezchlorovou dezinfekci (chlorové stabilizátory), práškové nebo granulátové přípravky pro zvýšení nebo snížení hodnoty pH bazénové vody, přípravky pro prevenci tvorby řas a jejich likvidaci, projasňovače vody, stabilizátory tvrdosti vody a odstraňovače iontů železa a manganu, přípravky sloužící pro zazimování bazénů a mnoho dalších přípravků.

Osvědčenou bazénovou chemii značky Azuro najdete v nabídce spolehlivého prodejce společnosti Mountfield a.s. majíc pobočku ve Strančicích a dalších českých a slovenských městech a provozujíc internetový obchod Mountfield. V široké nabídce sortimentu jsou i bazény, zahradní technika, zahradní nábytek, krbová kamna, infrasauny, krmivo pro psy a kočky a náhradní díly.

Bazénová chemie Azuro představuje ucelenou řadu kvalitních přípravků při správném používání stoprocentně účinných, jež zašťitují hygienické, zdravotní a ekologické certifikáty.

K čemu se používá bazénová chemie?

Vodu v bazénech znečišťují mechanické nečistoty a mikroorganismy. Mechanické nečistoty na povrchu bazénu odstraníme pomocí účinné filtrace, bazénového vysavače a bazénové síťky. Mikroorganismy (řasy, bakterie, viry) zničíme a zabráníme jejím dalším výskytům pomocí správně volené a dávkované bazénové chemii, jež je zárukou křišťálově čisté a nezávadné vody po celou koupací sezónu.

Pošlete komentář